Распоред за предавања, зимски семестар 2019

Распоред на предавања и вежби за зимскиот семестар во учебната 2019/2020

Линковите содржат табели со распоредот на часови и вежби по студиски години. Освен за прва година - наставна насока, сите други табели се групни и се однесуваат на сите студиски програми


Следни испити

Ноември/Декември
П В С Ч П С Н
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
9101112131415
сите

Резултати од испити

по датум     по предмет


© 2019. Институт за физика, ПМФ, УКИМ, Скопје.