Резултати од испити подредени по предмет

За да добиете известување кога ќе бидат поставени резултатите на одреден испит, кликнете на линкот „Известување“ и внесете го Вашиот email.

 

Нема закажано испити

<< претходно | | следно >>

За резултати од испити одржани пред 14.09.2011 кликнете тука

 

Следни испити

Февруари/Март
П В С Ч П С Н
19202122232425
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
сите

Резултати од испити

по датум     по предмет


© 2018. Институт за физика, ПМФ, УКИМ, Скопје.