Спорт и здравје

И03

    Предметот е вклучен во следните насоки:

    Професор


    Следни испити од овој предмет:

    Материјали

Следни испити

Ноември/Декември
П В С Ч П С Н
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
9101112131415
сите

Резултати од испити

по датум     по предмет


© 2019. Институт за физика, ПМФ, УКИМ, Скопје.